Bine ati venit in Comunitatea SubzOne.
Inregistrati-va pe forum si beneficiati din plin de avantajele acestuia.
Contribuiti la bunastarea forumului si primiti automat rangul de SubzOner™️.

Mai 2018

LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top postatori

SubzOne (67)

n3ls0n (38)

Gabi (23)

cerasela (11)

VyRusw (6)

spyder (6)

Idk (3)

Ultimele subiecte

» Andra - Abelia (Dj Yaang Radio RmX)
Mar Mai 25, 2010 6:04 pm Scris de n3ls0n

» Play & Win - House Music (Radio Version)
Mar Mai 25, 2010 4:52 pm Scris de spyder

» Morris - Angel Eyes (by David Deejay)
Mar Mai 25, 2010 4:45 pm Scris de spyder

» Justin Bieber ft Ludacris - Baby
Sam Mai 22, 2010 11:21 pm Scris de SubzOne

» Letters to god - 2010
Sam Mai 22, 2010 11:11 pm Scris de SubzOne

» case 39-thriller groaza
Sam Mai 22, 2010 12:52 am Scris de cerasela

» Calatorie spre centrul pamantului....
Vin Mai 21, 2010 9:06 pm Scris de cerasela

» Cea mai tare melodie de la Eurovision
Vin Mai 21, 2010 8:58 pm Scris de cerasela

» Cabron - Letz Be Friends
Vin Mai 21, 2010 6:24 pm Scris de n3ls0n

Navigare

Parteneri

forum gratuit

Flux RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Sondaj

Cat de des folosesti Youtube ?
67% 67% [ 4 ]
33% 33% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]

Total voturi : 6

Votati-ne !

La Ionica - Mai mult decat un blog...

Distribuiţi
    SubzOne
    Administrator SubzOne
    Administrator SubzOne

Data de inscriere : 17/05/2010
    Varsta : 27
    Localizare : Barlad,Vaslui

La Ionica - Mai mult decat un blog...

Mesaj  SubzOne la data de Joi Mai 20, 2010 2:15 am

Echipa LaIonica : Artemis , Dragos , Wildchild.

Artemis :

"
    Hey .Eu sunt Laura (artemis), componenta feminină a echipei “La Ionică”, elevă în clasa a 12-a (deci am 19 ani) într-un colegiu din Ploiesti
    Sunt o persoană optimistă, cu numeroase principii şi idealuri(multe dintre ele le veţi afla din articolele ce vor urma).

Iubesc natura, vara, animalele în general şi pisicile in special, muzica de calitate (cea care reuşeşte să îmi atingă şi sufletul, nu doar timpanele), dar mai ales,
    iubesc oamenii (altfel aş fi renuntat de mult la luptă) şi pe Dumnezeu, insă, din nefericire ,nu atât cât ar terbui.

Pe blogul nostru o să scriu ceea ce simt şi cred în anumite momente, raportându-mă la experienţa traită până atunci, la visele si concepţiile mele despre viaţă.

O să închei cu nişte versuri care m-au ajutat mereu să merg mai departe:
    “Învins nu eşti atunci când sângeri
    Nici când in lacrimi ochii ti-s
    Adevăratele înfrângeri
    Sunt renunţările la vis” (unii spun că strofa aparţine lui Puskin, alţii lui Radu Gyr ,ceea ce contează, e de fapt, mesajul).

Acest blog e un vis pe jumătate împlinit, pentru ca el să devină viu şi pentru ca noi să fim mai buni şi mai competenţi cu fiecare zi, avem nevoie de comentariile, sugestiile şi chiar crticile voastre.

Ne auzim în curând !

Mă puteţi contacta prin mail la: artemis@laionica.net
    "

Dragos :

" Bună, eu sunt Dragoş-Ioan, unul din autorii de pe La Ionica. Am 18 ani şi sunt din Tulcea. Pot spune că La Ionică este primul blog pe care l-am tratat cu seriozitate şi ţin să-i mulţumesc colegului meu Cătălin care a fost cu ideea înfiinţării. Pentru cei dintre voi care nu ştiu, laionica.net a venit ca o urmare a lui laionica.blogspot, blogul unde am inceput. Este şi acum o adevărată plăcere să recitesc articolele scrise de mine sau de colegii mei cu mult timp în urmă. Pot spune că acest blog m-a ajutat chiar să ajung să mă cunosc mai bine şi să imi exprim părerile într-un mod “competent”.

Despre mine n-ar fi prea multe de spus…îmi plac foarte mult filmele, plăcere cu care încerc să-i molipsesc pe toţi cei pe care-i cunosc, îmi place să spun ce gândesc persoanelor dispuse să asculte şi îmi place să ascult ceea ce au alţii de spus. Sper să vă placă viitoare articole şi dacă aveţi vreo sugestie, nu ezitaţi să mi-o spuneţi mie sau colegilor mei.

Mă puteţi contacta prin mail la: dragos@laionica.net"

Wildchild :

" Salutare. Eu sunt Cătălin-Ionuţ, pot spune că sunt fondatorul blogului laionica.blogspot.com ,blog ce a evoluat, devenind acum laionica.net . Sunt din Ploieşti, elev în clasa a 12-a.

Ce pot spune despre mine.. Sunt o persoană ca oricare alta, îmi place să-i fac pe cei din jurul meu să râdă, îmi place muzica, animalele. Le mulţumesc prietenilor mei Dragoş şi Laura că au fost alături de mine în această perioadă, şi că împreună am format o echipă perfectă pentru La Ionică, şi sper să fim la fel în continuare.

Pentru orice nelămurire nu ezitaţi să mă contactaţi pe mine, sau pe colegii mei!

Mă puteţi contacta prin mail la: wildchild@laionica.net"

Va recomandam sa vizitati acest blog,printr-un simplu click pe imaginea urmatoare :

.

Acum este: Lun Mai 21, 2018 9:09 pm